Abonē PRO kontu, diska vietu un vairāk iespējas.
Biznesa konts piemērots vairāku lietotāju vadībai un drošības kontrolei.

Pamata datu konts Bezmaksas
Izveidot kontu

Privāta failu pārvaldība

Vieta no 5GB līdz 20GB

Izmēra limits vienā reizē 5GB

Šifrēts datu kanāls

Ar reklāmas atbalstu

Publiskais failu profils

Ziņojumapmaiņa

PRO konts no 4.08$/mēnesī
TOP VALUE
Apskatīt iespējas

Visas pamata un PRO funkcijas:

Abonē vietu cik nepieciešams

Neierobežoti folderi, fails 10GB

Limitētas Tiešās failu saites

Nelimitēts P2P datu apjoms

Paaugstināta datu izturība

Paroles uzlikšana saitei

Failu lejupielādes aizliegšana

30 dienas atjaunot dzēstos failus

Bez reklāmas

Epasta atbalsts

Failu sinhronizēšana

Šifrētu Backup rīks

Satura pārdošanas platforma

Biznesa iespējas no 8.33$/mēnesī
Top Features
Apskatīt iespējas

Visas PRO + Biznesa funkcijas:

Vairāki apakšlietotāji un tiesības

Neierobežoti / 30GB web fails

Failu versijas un atjaunošana

5 gadu undelete

2FA piekļuves kontrole

Drošības un piekļuves žurnāls

API integrācija un pielāgojumi

Rēķins un bankas norēķini

Prioritārs atbalsts

Tīkla disks kā folderis

Webdav network protocol

Paplašināta failu pārdošana

10000 Files.fm tokeni 99$ = 1000GB vieta
Limitēts
Uzzināt vairāk

Tokeni tavā lietotāja kontā

10000 FFM tokens = 1000GB vieta

Ielādes limits vienā reizē 10GB

Blokķēdes tokens

Speciāls piedāvājums

Enterprise no 99$/mēnesī
Custom
Sazināties

Visas Biznesa iespējas

Pielāgotas funkcijas un apjomi

Grupu un projektu vadība

Individuāls subdomēns

Izdalīti serveri

Datu analīze un meklēšana

Failu ielādes forma 8.25$/mēnesī
Abonēt rīku

Integrācija jūsu mājas lapā

Pielāgojami formas lauki

Automatizācija

Personalizēti epasti

Failu adresātu izvēle

Dažādu valodu atbalsts

Atbildes par failu glabāšanu, dalīšanos un privātuma iespējām

Vai dati ir privāti?
Jā, visi uzkopētie dati ir privāti un saites netiek automātiski publicētas vai zināmas citiem lietotājiem. Konta uzstādījumos jūs variet mainīt noklusētās saites pieejas tiesības failiem un folderiem, kā arī uzlikt papildus piekļuves paroli.
Kam ir nepieciešams šis serviss?
Šis pašapkalpošanās datu glabāšanas serviss ir domāts, lai lietotāji varētu ērti glabāt un ātri nosūtīt citiem failus. Lietotājs uzkopē failus uz servera, iegūst unikālu saiti, kuru tālāk var pārsūtīt visiem lietotājiem, kam nepieciešama piekļuve konkrētajiem failiem. Piemēram, foto vai video failu oriģinālu ātrai nosūtīšanai vairākiem adresātiem. Servisā var glabāt arī pilnībā privāti failus, rezerves kopijas un piekļūt no citām ierīcēm.
Kā uzkopētie faili būs pieejami?
Uzkopējot failus, tie tiek saglabāti serveros. Katram folderim un failam, tiek automātiski piešķirta unikāla interneta saite. Ja saites tiesības nebūs privātas, tad atverot saiti, jebkuram zinātājam būs pieejams fails vai foldera saturs.

Saites apmeklētājs var redzēt failu nosaukumus, izmērus, aprakstu un izvēlēties lejupielādēt, apskatīt failus vai pārsūtīt šo saiti tālāk. Jūsu epasta klients, antivīruss vai interneta pārlūks arī redz šīs saites. Piekļuves privātuma uzstādījumi ir pieejami kontam kopumā un katrai mapei.
Kādi faili var tikt uzglabāti?
Failu veidam nav ierobežojuma - glabājiet dokumentus, foto, video vai jebkādus citus failus oriģinālajā izmērā. Vienā reizē var uzkopēt vairākus failus, taču bezmaksas lietotājiem ir ierobežojums uz vienā reizē ielādējamo kopējo apjomu. PRO kontam ir 10GB un Biznesa lietotājiem 30GB failu izmēra limits.
Ko darīt, ja ir sūdzības par publicēto saturu?
Kontaktformā ir jāaizpilda "satura cenzūras" jeb failu izņemšanas pieteikums. Vairāk info skatīt šeit.
Maksājumu metodes
Mēs atbalstam VISA, Mastercard, bankas pārskaitījumus un Files.fm iekšējos tokenus. Mums nav pieejas un mēs neglabājam kredītkaršu datus. Maksājumi notiek ar drošu PCI-DSS sertificētu maksājumu iestāžu un banku starpniecību.
Datu drošība
Failu uzkopēšana un piekļuve notiek drošā un šifrētā veidā. Ar Backup rīku, ir iespējams veidot privātas, šifrētas rezerves kopijas un saglabāt drošā datu centrā. Datu masīvi ir rezervēti, taču jūsu failiem, papildus rezerves kopijas netiek veiktas.
Cik ilgi faili būs pieejami serveros?
Reģistrētiem lietotājiem ir pastāvīga vieta failu glabāšanai uz servera, ar iespēju to papildināt, kā arī iespējams pārskatīt informāciju par veiktajām augšupielādēm, statistiku un pārvaldīt failu pieejas tiesības. Faili, kas pārsniedz konta limitu vai nereģistrētu lietotāju faili būs pieejami līdz 60 dienām kopš to augšupielādes.
Failu pašrocīga dzēšana?
Ja uzkopējot failu, ir norādīts e-pasts pirmajā laukā, tad uz to tiek nosūtīta arī dzēšanas vai rediģēšanas saite. Reģistrēti lietotāji, veiktās augšupielādes var dzēst sadaļā "Mani faili". Ja aizmirsāt autorizēties, tad no šī datora veiktās ielādes vēl variet piesaistīt savam kontam autorizācijas lapā.
Vai varu saņemt failu saiti uzreiz pēc augšupielādes sākuma?
Jā. Pēc "Saglabāt failus" pogas nospiešanas, piekļuves saite tiek uzreiz uzrādīta. Ja esat reģistrēts lietotājs, jaunā saite uzreiz parādās arī "Mani faili" sadaļā jūsu kontā. Līdz ar to, nav nepieciešams gaidīt, kamēr augšupielāde beigsies. Pēc noklusējuma, bezmaksas kontiem šī saite ir pieejama tiem, kuri to zin. Privātuma uzstādījumi ir maināmi.
Kāpēc veiktos maksājumus nav iespējams atgriezt?
Jums ir iespēja bezmaksas izmēģināt sistēmu. Lietotājs pasūta, veic priekšapmaksas maksājumus un apstiprina tos pašrocīgi. Sistēma automātiski veic atbilstošos darījumus pēc lietotāja pieprasījuma - rezervē diska vietu, pieslēdz iespējas, iedod pieeju maksas failiem vai izdrukā failus, pietam sazinoties ar citām IT sistēmām vai piegādātājiem. Visa info par darījumu tiek sniegta pasūtījuma veikšanas brīdī, pirms samaksas.
Cik daudz datus es varu glabāt?
Jūs variet papildināt konta pastāvīgo diska vietu, abonējot klāt tik gigabaitus vai terabaitus cik nepieciešams. Jūsu kontā saņemtie Files.fm tokeni arī dod iespēju izmantot pastāvīgu diska vietu.